O nás

Léta praxe v podnikání, znalost problematiky a zákonů jak v České republice, tak ve státech Jižní Asie, zkušenosti ze zaměstnávání těchto lidí ve svých podnicích…

Himalaya Human resources je nástupnickou firmou personální agentury, který byla založena v Praze v červnu roku 2008 nynějším ředitelem Kamalem Hennou. Pan Kamal Hena se narodil v Bangladéši, kde také  trávil celé své dětství. Do České republiky přišel v 80.letech za účelem studia na ČVUT. Po úspěšném
dokončení vysoké školy začal po revoluci podnikat v gastronomii a textilním
průmyslu.

Nápad na personální agenturu přišel v roce 2004, kdy jej oslovil jeho kamarád s prosbou o pomoc se zaměstnanci. Tím, že pan Kamal Hena znal prostředí Jižní Asie, místní obyvatelstvo, kulturu a zákony, začal vyřizovat všechna potřebná povolení pro zaměstnávání lidí z těchto zemí v ČR a ostatních zemích Evropy. 

Léta praxe v podnikání, znalost problematiky a zákonů jak v České republice, tak ve státech Jižní Asie, zkušenosti ze zaměstnávání těchto lidí ve svých podnicích… to jsou hlavní důvody, proč se rozhodl založit v roce 2008 personální agenturu.

Nyní je zde Himalaya Human resources, která díky iniciativnímu přístupu a
kapacitám z různých oboru, úspěšně působí a roste. Spolupracujeme s firmami z celé České republiky, které bereme jako plnohodnotné partnery a poskytujeme jim také plnohodnotné uchazeče na pracovní pozice. Naše hlavní oblasti působení zahrnují především méně žádané pracovní pozice.

Máte zájem s náma spolupracovat?

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře a pojďme společně probrat Vaše cíle, s jejichž dosažením Vám velmi rádi pomůžeme.